Kaip išmokti skaityti kūno kalbą?

Išmokti skaityti kūno kalbą nėra labai paprasta. Tam reikia ne tik teorinių žinių, bet ir nuolat jas naudoti praktikoje.

Kuno kalba

Jei norite išmokti lengviau skaityti kūno kalbą, reikėtų kasdien bent 15-20 minučių skirti kitų žmonių gestų stebėjimui ir analizavimui. Žmones geriau stebėti tam tikrose susibūrimo vietose, tokiose kaip: kavinės, oro uostai, vakarėliai. Šiose vietose galima pamatyti daug skirtingų gestais išreikštų emocijų, t.y. laimę, liūdesį, nekantravimą, pyktį, pasiilgimą ir kt. Jums nebūtina bendrauti su visais, galima kažkur prisėsti ir iš šalies stebėti žmonių neverbalinį bendravimą.

Kitas būdas išmokti kūno kalbos skaitymo, yra televizijos laidų žiūrėjimas be garso. Iš ekrane matomo žmonių elgesio pabandykite suprasti apie ką jie kalba. Kas kelias minutes įjunkite garsą ir pasitikrinkite save, ar tikrai gerai supratote filmo aktorius, ar laidos dalyvius.

Kūno kalba

Kitas faktorius, lemiantis tai, kaip gerai jums pavyks mokytis kūno kalbos skaitymo, tai motyvacija. Norint tobulėti, reikia neužmiršti nuolat praktikuotis, net ir bendraujant su savo draugais galima stengtis sutelkti dėmesį ne tik į tai, ką jie sako, bet ir ką kalba jų kūnas.

© kunokalba.lt. Visos teisės saugomos.
Free Joomla! templates by Engine Templates